Okna - Strzelce Krajeńskie, Drezdenko, Międzychód - ACPlast | Okna ACPlast na Facebooku

Aluplast ponownie z tytułem Lidera Rynku Stolarki 2019

W dniu 3 października podczas  targów Warsaw Build w Nadarzynie odbyło się Ogólnopolskie Forum Stolarki 2019 r., które przyciągnęło blisko 400 menadżerów największych firm tej branży z ponad 200 firm. Podczas OFS tradycyjnie już poznaliśmy laureatów Gali Liderów Rynku Stolarki 2019.

Uroczysta Gala wręczenia wyróżnień Liderom poszczególnych segmentów tego rynku miała miejsce już po raz jedenasty. Tytuły są przyznawane poszczególnym firmom w oparciu o wyniki sprzedaży realizowane przez nie na rynku Polskim.

Bardzo cieszymy się, że udaje nam się od pierwszej edycji Gali Liderów Rynku utrzymywać pozycję lidera rynku w kategorii systemów okiennych z PVC. Dziękujemy jednocześnie naszym wszystkim partnerom handlowym, którzy w dużej mierze są współautorami tego sukcesu – podsumowała Marcin Szewczuk, Marketing Manager Aluplast sp. z  o.o., który w imieniu firmy odebrał wyróżnienie.

Ogólnopolskie Forum Stolarki to spotkanie umożliwiające integrację branży i wymianę doświadczeń. Niezwykle ciekawym i szeroko komentowanym elementem tych spotkań jest również prezentacja wyników polskiej branży stolarki przeprowadzana przez przedstawiciela Centrum Analiz Branżowych.  W tym roku dodatkowo tematem przewodnim była innowacyjność produktów stolarki, sprzyjająca trosce o środowisko naturalne i ochronę klimatu. Pan Marek Popkiewicz, analityk megatrendów oraz dziennikarz opowiedział o wpływie wyczerpujących się zasobów na przyszłość tej branży, a Paweł Gregorczyk, redaktor prowadzący serwis ForumBranzowe.com pokazał sposób na zmianę wizerunku branży dzięki innowacyjnej komunikacji marketingowej.

Pobrane z aluplast.pl

  • Okna Aluplast

    Okna Aluplast

  • Okna Aluplast

    Okna Aluplast

  • Okna Aluplast

    Okna Aluplast

Script logo